Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diana Palace

Moderní hotel Diana Palace stojí v rušném letovisku Argassi na Zakynthosu, cca 3 km od hlavního města a zároveň s velice dobrou dostupností k nejkrásnějším plážím ostrova. Od nejbližší pláže je vzdálený přibližně 200 m, do centra letoviska Argassi je to cca 50 m, takže v blízkosti hotelu natrefíte na obchody, restaurace, taverny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha Diana Palace:

Moderní hotel Diana Palace stojí v rušném letovisku Argassi, cca 3 km od hlavního města a zároveň s velice dobrou dostupností k nejkrásnějším plážím ostrova. Od nejbližší pláže je vzdálený přibližně 200 m, do centra letoviska Argassi je to cca 50 m, takže v blízkosti hotelu natrefíte na obchody, restaurace, taverny.

Vybavení / Sport / Zábava:

Recepce - 24 hodin, směnárna, TV místnost se širokoúhlou obrazovkou, hlavní restaurace, snack bar, cocktail bar, bezdrátový internet na pokojích i ve společných prostorech (za poplatek), parkování, obchod se suvenýry. Pro zábavu herna, dětský koutek, dětské hřiště, minigolf a animační programy. Vnější bazén pro dospělé a dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (matrace jsou za poplatek), na pláži za poplatek. Fitness centrum - masáže, reflexologie, aromaterapie - vše za extra poplatek. Salon krásy - kadeřnictví a nehtové studio - za poplatek. Dětská postýlka na vyžádání.

Ubytování v Diana Palace:

Standardní pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky jsou komfortně zařízené, vybavené klimatizací (centrální), trezorem (za poplatek), koupelnou/WC, fénem, TV/SAT, telefonem, minibarem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Na požádání poskytuje Diana Palace plážové osušky za extra poplatek.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně (8:00-10:00) formou bufetu v hlavní restauraci
  • oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu, podávané v hlavní restauraci 
  • lehké občerstvení (15:30-16:30) ve snack baru 
  • čajová přestávka (16:30-17:30) v hlavním baru
  • pro děti zmrzlina v hlavním baru (10:00-18:00) 
  • místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve snack baru (10:00-18:00) a v hlavním baru (18:00-23:00) - čaj, káva, mléko, voda, soda, cola, limonáda, džusy, místní víno, ouzo, točené pivo, místní brandy, gin, vodka, rum, likéry
  • stolní tenis, minigolf, animační programy ( 3 dny - denní animace, 4 dny - večerní animace, pro děti filmy v TV místnosti v prostorech lobby) 
  • za extra poplatek: trezor, nápoje a snacky z minibaru, využívání internetu na pokoji nebo ve společných prostorech hotelu, á la carte jídla ve snack baru, služby v salonu krásy, masáže, aromaterapie, reflexologie

Náš názor na Diana Palace:

Příjemný hotel s kvalitními službami, pohodlným ubytováním s možnostmi zábavy i oddychu. To jsou důvody, pro které se mnoho hostů opakovaně vrací do tohoto hotelu strávit svoji letní dovolenou.

Kapacita:

140 pokojů, studií a apartmánů

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.