Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dinos

Studia Dinos s přátelskou atmosférou se nachází 250 metrů od centra oblíbeného prázdninového městečka Tsilivi, ve kterém se nachází množství taveren, barů a obchůdků. Pěkná písečná pláž se nachází 400 metrů od studií. Pláž má pozvolný vstup do moře, což ocení rodiče malých dětí i méně zdatní plavci. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Dinos

Hotel Dinos se nachází na klidném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku Tsilivi. Centrum letoviska, kde se nacházejí restaurace, bary, obchůdky, je vzdáleno cca 250 m. Autobusová linka zajišťující dopravní spojení do hlavního města Zakynthos vzdáleného cca 7 km je ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 10 km.

Vybavení hotelu Dinos

Hotel Dinos s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, bar u bazénu, bazén a bazén pro děti.

Vybavení pokojů

Studia -  standardně zařízená klimatizovaná studia mají koupelnu s vanou nebo se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku, kuchyňský koutek a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma.

Stravování

Dle CK. Možnost dokoupení snídaní.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 400 m od hotelu.

Hotel na internetu

www.dinoshotel.gr

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.