Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Garden Palace

Hotel Garden Palce zaujme klienty všech věkových kategorií počínaje rodinami s dětmi až po samostatné páry. Letovisko Laganas nabízí nepřeberné množství zábavy a vyžití, taktéž nákupní možnosti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Garden Palace

Hotel Garden Palace se nachází v jižní části ostrova v zálivu Laganas. Pláž je cca 7km dlouhá a díky jemnému písku se stala sídlem vzácného druhu mořské želvy Caretta-Caretta, kterou zde v určitých obdobích můžete potkat v moři. Hotel byl navržen tak, aby nenarušil rovnováhu životního prostředí této krajiny. Byl postaven v roce 2001. Užijte si dovolenou v tomto krásném rodinném hotýlku, který se těší na své klienty a zahrnuje je známou řeckou pohostinností.

Vybavení hotelu Garden Palace

Bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma snack bar WIFI.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, klimatizace za příplatek, TV, trezor, balkon nebo terasa. Možnost 1 přistýlky

Stravování

Dle CK. Polopenze - servírovaná

Pláž

Hotel se nachází 100m od pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.