Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Zakynthos > Katalog objektů > Hotely na Zakynthosu > Lithari studia

Hotely na Zakynthosu: Lithari studia **+

Středisko: Xehoriati, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha studií Lithari:

Půvabný domek Lithari  stojí v mírném svahu pár metrů od malé návsi přímo v srdci vesničky Xehoriati na severním pobřeží ostrova Zakynthos. Cesta na pláž vede přímo od domu. Projdete-li okolo malých zahrádek, jste velmi rychle na pěkné písečné pláži. Nejbližší taverny a bary jsou vzdáleny 5 - 15 minut.

Ubytování:

Domek Lithari je ukázkou typické vilové výstavby ostrova Zakynthos. Za domem je do svahu upravená zahrádka s různými zákoutími. Pěkná romantická studia Lithari jsou příjemně vybavena ve stylu antik, mají kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC a klimatizaci (za příplatek). Z balkónů je nádherný výhled na moře a vesničku.

Hodnocení:

Příjemné ubytování s vynikající polohou, s výborným dosahem centra vesničky a pláže. Doporučujeme všem milovníkům klidu a romantiky. Vzdálenost od pláže: cca 65 m. Vzdálenost od Alikanas: cca 2,5 km.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.