Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Locanda hotel

Hotel Locanda v letovisku Argassi na ostrově Zakynthos je vhodný pro méně náročné klienty, z řad mladých párů, kteří dávají přednost jednoduchému ubytování v blízkosti pláže a noční zábavy v centru prázdninového střediska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Locanda

Hotel  Locanda leží přímo u písečné pláže v známém a oblíbeném městečku Argassi. Nejbližší nákupní možnosti, taverny a bary jsou cca 200 m od hotelu. Do města Zakynthos je to cca 3 km. Využít můžete místní autobusové linky vzdálené od hotelu cca 50 m. Letiště je vzdálené cca 5 km.

Popis hotelu Locanda

Hotel Locanda s přátelskou atmosférou se skládá ze dvou budov umístěných v zahradě. Svým hostům hotel Locanda nabízí recepci 24 hod/denně, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Pokoje

Klimatizované pokoje (za poplatek 5 EUR/den) s koupelnou a WC, minilednice, TV, bezpečnostní schránka (15 EUR/týden) a balkon.

Strava

Dle ck, snídaně nebo polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu).

Sport a zábava

Můžete využít nákupních možností v centru Argassi, kde můžete posedět v některé z restaurací a ochutnat místní speciality. Na hlavní třídě letoviska se nachází také spousta diskoték a barů a můžete si vychutnat atmosféru nočního života.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.