Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louis Zante Beach

Hotelový areál Louis Zante Beach se nachází v klidném a příjemném prostředí uprostřed zahrad a lesů, na okraji známého a vyhledávaného letoviska Laganas na Zakynthosu. Všechny vnitřní prostory a terasy byly nově zrekonstruovány. Hotelový areál leží u mořské zátoky a písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Louis Zante Beach

hotelový areál Louis Zante Beach se nachází v klidném a příjemném prostředí uprostřed zahrad a lesů, na okraji známého a vyhledávaného letoviska Laganas. Všechny vnitřní prostory a terasy byly nově zrekonstruovány. Hotelový areál leží u mořské zátoky a písečné pláže. Zdejší místo je též známé jako hnízdiště mořských želv Caretta Caretta. Turistická zóna s nákupními možnostmi je ve vzdálenosti cca 400 m. Autobusová zastávka je cca 400 m od hotelu.

Kapacita

hotelový komplex Louis Zante Beach tvoří hlavní budova a 9 zahradních bungalovů. Je zde celkem 268 nově zrenovovaných pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s výhledem na moře, kde je navíc palanda pro děti), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, rádiem, telefonem, chladničkou, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na moře, do zahrady, na bazén nebo okolní krajinu. Výhledem na moře je za příplatek. Jednolůžkové pokoje jsou v Louis Zante Beach jen s výhledem do vnitrozemí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, salónek, výtahy (pouze v hlavní budově), internetový koutek, minimarket, kadeřnictví, obchůdek se suvenýry, vnitřní restaurace, venkovní restaurace, nová italská restaurace à la carte, vnitřní a venkovní bar, snackbar, bar u bazénu, taverna, bar a snackbar u pláže, půjčovna motocyklů a aut, možnost zajištění vyjížděk na koních, velká zahrada, parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně (07:00 – 10:00 hodin), obědy (12:30 – 15:00 hodin) a večeře (18:30 – 21:30 hodin) formou švédského stolu - Speciální bufet pro děti (18:30 – 21:30 hodin) – špagety, rybí prsty a kuřecí nugety - Svačiny formou teplých snacků (párečky, hamburgery, kebab, hranolky nebo vařené brambory) od 10:00 – 12:30 hodin a od 15:00 – 18:00 hodin - Svačiny formou studených snacků (různé sandwiche se šunkou, sýrem, tuňákem, kuřetem) od 10:00 – 24:00 hodin - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy a další nealko) a místních alkoholických nápojů (točené pivo, červené a bílé víno, likéry, brandy, koktejly aj.) od 10:00 – 24:00 hodin - Zmrzlinu od 10:00 – 21:00 hodin - Odpolední teplé nápoje (kávu a čaj) se sušenkami, koláči nebo dezerty od 15:30 – 17:00 hodin - Teplé nápoje (filtrovaná káva, cappuccino, espresso a horká čokoláda) od 10:00 – 24:00 hodin - V případě strávení dne mimo hotel – možnost vyžádání balíčku (uzená krůta, roast beef, rajské, okurka, obložené chleby aj.) – nutno nahlásit nejpozději do 18:00 hodin předešlého dne na recepci) - Sportovní aktivity zdarma: fitcentrum, aerobik, tenis (poplatek za večerní osvětlení), šipky, stolní hry - Aktivity pro děti: dětský klub, dětské hřiště (bez dozoru), hry - Osušky na pláž (vratný depozit cca 10€) - Během dne a večera animační programy - Konání některých aktivit je závislé na počasí

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma) a na pláži (za poplatek cca 4€/lehátko nebo cca 6 – 8€/set/den), miniclub pro děti ve věku od 5 do 12 let, pirátská loď v zahradě u pláže pro děti, 2 tenisové kurty s osvětlením, stolní tenis, fitcentrum, plážový volejbal, kulečník (za poplatek cca 2€/hra). Na pláži jsou možnosti vodních sportů: např. windsurfing, šlapadla, kánoe, potápění s kvalifikovaným instruktorem (za poplatek). Nabídka vodních sportů je s ohledem na hnízdiště želv omezená. Hotel organizuje pro své hosty animační programy během dne a večer zábavní programy, řecký večírek, živou hudbu a show.

Hlavní výhody hotelu Louis Zante Beach

klidné prostředí, hezká zahrada a pláž, kvalitní servis.

Web

Louis Zante Beach

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.