Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Louros Beach ***+

Středisko: Kalamaki, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Louros Beach

Pěkný areál Louros Beach se nachází 350 metrů od příjemné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře nedaleko místního letiště, které má pouze denní provoz. Centrum letoviska Kalamaki je vzdáleno asi 700 metrů.

Vybavení

V zeleni zasazený sladkovodní bazén, u něhož jsou klientům k dispozici slunečníky a lehátka bez poplatku, jacuzzi, snack bar s nabídkou speciálních koktejlů, dětské hřiště. Hotel nabízí také služby wellness centra. Na recepci je směnárna a internetový kout, můžete si zde půjčit auto. Na pláži lze provozovat vodní sporty.

Ubytování v Louros Beach

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, televize se satelitním příjmem a balkon. Pronájem trezoru, ledničky a zapojení klimatizace za poplatek.

Doplňkový popis hotelu Louros Beach hotel & SPA 

Doporučení

Ideální hotel nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro klienty vyhledávající relax v zázemí hotelového SPA centra.

Pláž

Široká písečná pláž s mělkou vodou je výhodná především pro děti a je vzdálena 250 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha hotelu Louros Beach hotel & SPA

Výhodná poloha hotelu blízko letiště 3 km a zároveň dobrá dostupnost do centra 700 m. Krásná písečná pláž se nachází pouze 250 m od ubytování. Ve vzdálenosti 200 m je také autobusová zastávka.

Stravování

Snídaně. Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu.

Ubytování

Standardní pokoje s balkonem mají vlastní sociální zařízení (WC, vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizovány (klimatizace za poplatek), jsou vybaveny trezorem (za poplatek) telefonem, TV/SAT, rádiem, chladničkou (za poplatek), Wi-Fi (za poplatek). Možnost jedné přistýlky. Na vyžádání suity (až pro 4 osoby).

Vybavení

Hotel Louros Beach hotel & SPA obklopen zelení má pro klienty k dispozici recepci se směnárnou, internetový koutek (za poplatek), snack bar se speciální nabídkou koktejlů, bazén (lehátka a slunečníky zdarma) a vířivku. Pro děti je zde dětské hřiště a milovníci relaxu nesmí opomenout vyhlášené SPA centrum (za poplatek – vířivka, parní lázeň, sauna, masáže). Možnost využití půjčovny aut.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.