Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Majestic Spa

Moderní hotelový areál Majestic Spa postavený v tradičním stylu ostrovní architektury, nově zrekonstruovaný v roce 2008, se nachází na hlavní třídě v klidném prostředí letoviska Laganas na Zakynthosu. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti cca 450 m. Poblíž jsou restaurace, bary, kavárny, taverny, supermarkety i obchody se suvenýry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha areálu Majestic Spa

moderní hotelový areál Majestic Spa postavený v tradičním stylu ostrovní architektury, nově zrekonstruovaný v roce 2008, se nachází na hlavní třídě v klidném prostředí letoviska Laganas. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti cca 450 m. Poblíž jsou restaurace, bary, kavárny, taverny, supermarkety i obchody se suvenýry.

Kapacita

hotelový komplex Majestic Spa tvoří 5 dvoupatrových budov, celkem je zde 264 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, telefonem, fénem, chladničkou, TV (typu LCD) se satelitním příjmem, možností připojení na internet (za poplatek), trezorem a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do vnitrozemí a okolní zástavbu. Klimatizace (za poplatek cca 30€/týden), trezor na pokoji (za poplatek cca 15€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah (v každé budově), internetový koutek (za poplatek), vnitřní a venkovní bary, vnitřní a venkovní restaurace, kavárna, noční klub, velká zahrada, parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis)

All inclusive

- Snídaně (07:30 – 09:30 hodin), obědy (12:30 – 14:30 hodin), večeře (19.00 – 21:00 hodin) formou bufetu - Svačiny formou lehkých snacků (10:00 – 12:30, 14:30 – 19:00 a 21:00 – 23:00 hodin) - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, soda, cola, limonády, džusy – pomeranč, grapefruit, višeň, tomato) a místních alkoholických nápojů (rozlévané víno, ouzo, točené pivo, brandy, gin, whisky, vodka, rum, tequila, likéry) a koktejly (dle nápojového lístku) od 10:00 – 23:00 hodin v hlavním baru u bazénu - Filtrovanou a instantní kávu, čaj, horkou čokoládu, polotučné a plnotučné mléko Zmrzlinu během dne - Každou neděli je večeře formou barbecue, v ostatní dny jsou tematické večery – mezinárodní, řecká, italská, čínská, mexická kuchyně a další). Během obědů a večeří bývá speciální bufet pro děti.

Sport a zábava

bazén s mostíkem, dětský bazén, dětské hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6 – 7€/set/den). Spa centrum od cca 11:00 – 18:00 hodin nabízí vnitřní vyhřívaný bazén s hydromasáží, jacuzzi pro 6 osob, saunu, fitcentrum s TV se satelitním příjmem, manikúru (cca 12€), pedikúru (cca 17€), kadeřnictví (cca 30€), různé druhy masáží (cca 30€), tropický déšť, vyhřívaná lehátka a pára (cca 20€/den). Kulečník (za poplatek cca 1€/hra). Bowling a videohry (za poplatek), stolní tenis (zdarma). Na pláži možnost zapůjčení šlapadla nebo kánoe (vzhledem k výskytu želv Caretta Caretta se zde nesmí provozovat motorizované vodní sporty).

Hlavní výhody hotelu Majestic Spa

milý personál, příjemná poloha, spa centrum.

Web

Majestic Spa

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.