Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maria

Studia Maria se nacházejí na klidném místě v oblíbeném letovisku Alykes. Jsou vhodná pro rodiny s dětmi a všechny, kteří mají rádi pěkné koupání a večerní procházky spojené s posezením u dobrého jídla.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha studií Maria

Studia Maria se nachází na malebném a klidném místě letoviska Alykes. Procházkou (cca 10 min.) se dostanete na krásnou písečnou pláž s průzračnou vodou nebo naopak do centra města, kde jsou obchody, restaurace a taverny. Letiště je od studií Maria vzdáleno 17 km, hlavní město ostrova 14km.

Vybavení studií Maria

Recepce, bar s televizí, snack bar, sladkovodní bazén s dětskou částí, venkovní sprcha.

Studia Maria jsou dvoulůžková s možností jedné přistýlky a jsou vybaveny sociálním zařízením (WC, sprcha), vybaveným kuchyňským koutem s lednicí, klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén.

Sport a zábava

V hlavní sezoně se 1x týdně pořádá karaoke, kvíz a řecký večer. Vodní sporty na pláži za poplatek. Obchody, restaurace a taverny asi 500 metrů od studií Maria

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem je vzdálená od studií Maria cca 500 metrů (10 min vycházkovým krokem). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Možnost vodních sportů za poplatek.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.