Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Marietta ***

Středisko: Tsilivi, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha studií Marietta

Budova se studii Marietta přímo navazuje na aparthotel Planos Beach, leží asi 100 m od písčité pláže a asi 500 m od centra letoviska Tsilivi.

Vybavení

vstupní místnost s TV, bar, WiFi zdarma ve veřejném prostoru, bazén je možné využívat zdarma u aparthotelu Planos Beach, lehátka a slunečníky u bazénu.

Ubytování v hotelu Marietta

2lůžková studia Marietta s možností 1-2 přistýlek (2 přistýlky pouze pro děti) mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, kuchyňský kout (základní nádobí, lednička, elo. vařič), TV, balkon/terasu s výhledem do kraje

Stravování

Dle ck, polopenze (v aparthotelu Planos Beach), Snídaně kontinentální bufetové, Večeře bufetové

Služby za poplatek

trezor, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Doporučení

Pěkná studia Marietta blízko pláže za atraktivní cenu. Polopenze zajištěna ve vedlejším aparthotelu Planos Beach, kde lze i využívat bazén.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.