Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Natalie studios

Dvoupatrová vila Natalie leží téměř na písečné pláži (50 m) s pozvolným vstupem do moře, nachází se v klidnější části známého letoviska Laganas na ostrově Zakynthos, centrum je vzdáleno cca 400 m. Studia Natalie doporučujeme všem věkovým kategoriím. Na tomto místě můžete strávit dovolenou jak sami chcete.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis a poloha studií Natalie

Dvoupatrová vila Natalie leží téměř na písečné pláži (50 m) s pozvolným vstupem do moře, nachází se v klidnější části známého letoviska Laganas, centrum je vzdáleno cca 400 m. Studia Natalie doporučujeme všem věkovým kategoriím. Na tomto místě můžete strávit dovolenou jak sami chcete.

Proč právě studia Natalie

  • u pláže
  • blízko moře i centra
  • aktivní dovolená
  • pohodlné ubytování
  • rodinná atmosféra

Ubytování a stravování

pokoje pro 2 os./možnost přistýlky;vlastní soc.zařízení;kuch. kout (lednička a vařič);TV;klimatizace ( poplatek);balkon/terasaStravování;;vlastní;možnost dokoupení ;doporučujeme návštěvu místních taveren

Služby, sport a zábava

venkovní bazén;dětský bazén;pool bar;recepce;dětský hřiště;vodní sporty na pláži;výlety po okolí;večerní zábava v centru;noční život

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.