Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Panagiotis II **

Středisko: Tsilivi, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Popis domu Panagiotis II a ubytování:

Apartmánový dům Panagiotis II leží v sousedství domu Panagiotis I, jen 200 m od pláže. Nabízí prostorná studia s kuchyňským koutem (lednička, vařič, základní nádobí) pro 2-3 osoby a dva apartmány pro 4 osoby s dvěma ložnicemi a samostatnou kuchyní. Všechny jsou na poschodí, zařízené novým moderním nábytkem, mají koupelnu (sprcha/WC), klimatizaci (za příplatek) a balkon.

Na přízemí je taverna, která nabízí chutná řecká jídla a k apartmánům patří i nový vlastní bazén. Zadní část domu má společnou terasu s výhledem do zahrady, která se dá využívat i jako dětské hřiště. Přední část je otočená směrem do ulice, procházející centrem letoviska Tsilivi, s mnohými možnostmi nákupů i zábavy.

Kapacita:

4 studia a apartmány

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.