Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Bílá budova apartmánů Panorama je postavená jen kousek za domem Achilion, přibližně 90 m od pláže. Jako pro všechny kapacity v Amudi na Zakynthosu, i pro dům Panorama je typická pestrobarevná zahrada v okolí domu a rozlehlý volný prostor, který je bezpečný pro děti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis domu Panorama a ubytování:

Bílá budova apartmánů Panorama je postavená jen kousek za domem Achilion, přibližně 90 m od pláže. Jako pro všechny kapacity v Amudi, i pro dům Panorama je typická pestrobarevná zahrada v okolí domu a rozlehlý volný prostor, který je bezpečný pro děti.

K dispozici jsou příjemná 2-lůžková studia s možností přistýlky a 4-lůžkové apartmány s oddělenou ložnicí, každý s kuchyňským koutkem (lednička, dvouvařič, základní nádobí, rychlovarná konvice), TV, koupelnou/WC a balkonem. Klimatizace a trezor jsou možné za příplatek. V blízkém hotelu Achilion je možné využívat bazén a dokoupit si večeře.

V letovisku Alykanas vzdáleném asi 2 km, si návštěvníci najdou více obchodů, restaurací a taveren, které nabízejí čerstvé ryby.

Doporučení pro Panorama

Panorama je ideální volba pro romantiky, pro které je na dovolené prioritou úplný klid.

Kapacita:

4 studia a 4 apartmány

Doplňkový popis

2 - 4 lůžka vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Achillion)

Poloha: vilka je umístěna velmi blízko moře v dobře udržované zahradě v malé vesničce Amoudi. V blízkosti je hotel Achillion, kde si můžete dát u bazénu nápoje. V blízkém okolí jsou taverny, restaurace a obchody. Na písečnou pláž Amoudi je to jen pár minut, stejně tak na písečnou pláž Psarou, která je oceněna modrou vlajkou EU.

Ubytování: apartmány s 2lůžkovou ložnicí a 2 lůžky v obývací části (rozkládací gauč) a 2lůžková studia jsou v přízemí nebo v 1. patře. Z prostorných a zastíněných balkónů nebo teras je zelení zastíněný výhled na moře, z přízemí je výhled do zahrady. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně základního nádobí, ledničky, topinkovačem a varnou konvicí), sejfem (za příplatek), klimatizací (za příplatek), TV a Wi-Fi. V ubytování je možné vyžádat i suitu až pro 5 osob. Stravování: za příplatek si můžete dopřát snídani a večeři v blízkém hotelu Achillion. Jídlo je podávané v hotelové restauraci nebo na terase hotelu s výhledem na moře.

Hodnocení: příjemné ubytování obklopené zelení bude vyhovovat všem, kteří mají rádi klid a prostředí menší osady. Vzdálenost od pláže: cca 150 m. Vzdálenost od centra Amoudi: cca 50 m.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.