Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Zakynthos > Katalog objektů > Hotely na Zakynthosu > Panorama studia 

Hotely na Zakynthosu: Panorama studia ***

Středisko: Limmi Keri, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha studií Panorama

Vila Panorama stojí na kopečku přímo nad malým přístavem v Limni Keri na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos. K pobřežní promenádě a k pláži se dostanete přes olivový háj. Vilka svou polohou a výstavní architekturou tvoří nepřehlédnutelnou dominantu Limni Keri.

Ubytování

Vilka má krásnou terasu s malým altánkem a příjemným posezením, odkud je okouzlující výhled na moře. Ve vile je také recepce a bar, kde se podává snídaně (za příplatek). Studia jsou prostorná, vždy s 1 manželským a 1 řádným lůžkem. Z balkónů je krásný výhled na moře, a to i z přízemních studií, jejichž terasy vybíhají na upravený trávník. Studia Panorama mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), telefon, TV, sejf (za příplatek) a fén. Majitelé bydlí v domě.

Stravování

Možnost dokoupení snídaní (Panorama) a večeří (taverna Keri)

Hodnocení

Kvalitní ubytování se zahradou, s krásným výhledem na moře a na celý záliv a velmi blízko centra městečka i pláže. Vzdálenost od pláže: cca 75 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.