Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Park

Hotel Park nacházející se v blízkosti centra letoviska Tsilivi zaujme jak samostatné páry, tak rodiny s dětmi. Doprava na písečnou pláž, vzdálenou 600m od hotelu je zajištěna autobusem zdarma. Hotel nabízí dvojlůžkové pokoje s přistýlkou ale také rodinné pokoje až pro tři dospělé osoby a jedno dítě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Park, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
25. 9 - 28. 9
4
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
13 646 Kč

Poloha hotelu Park

Hotel Park se nachází 600 m od písčité pláže v letovisku Tsilivi, 300 m od jeho centra s obchody, bary a restauracemi, 4 km od hlavního města Zakynthos a 7 km od letiště. Pláž v Tsilivi obdržela modrou vlajku za čistotu pláže i vody. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Od hotelu jezdí na pláž a zpět zdarma autobus. 100 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do okolí, 50 m od hotelu je mini market.

Vybavení hotelu Park

Recepce, společenská místnost, TV místnost, knihovna, internetový kout, restaurace, hlavní bar, snack bar u bazénu, bazén, kulečník, stolní tenis.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 3 dospělé a 1 dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, trezorem, ledničkou, telefonem, wi fi a balkónem.

Služby za poplatek

Klimatizace, trezor, internet, kulečník.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
25. 9 - 28. 9
4
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
13 646 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.