Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Park

Hotel Park nacházející se v blízkosti centra letoviska Tsilivi zaujme jak samostatné páry, tak rodiny s dětmi. Doprava na písečnou pláž, vzdálenou 600m od hotelu je zajištěna autobusem zdarma. Hotel nabízí dvojlůžkové pokoje s přistýlkou ale také rodinné pokoje až pro tři dospělé osoby a jedno dítě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Park

Hotel Park se nachází 600 m od písčité pláže v letovisku Tsilivi, 300 m od jeho centra s obchody, bary a restauracemi, 4 km od hlavního města Zakynthos a 7 km od letiště. Pláž v Tsilivi obdržela modrou vlajku za čistotu pláže i vody. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Od hotelu jezdí na pláž a zpět zdarma autobus. 100 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do okolí, 50 m od hotelu je mini market.

Vybavení hotelu Park

Recepce, společenská místnost, TV místnost, knihovna, internetový kout, restaurace, hlavní bar, snack bar u bazénu, bazén, kulečník, stolní tenis.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 3 dospělé a 1 dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, trezorem, ledničkou, telefonem, wi fi a balkónem.

Služby za poplatek

Klimatizace, trezor, internet, kulečník.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Polopenze: bufetové snídaně, bufetové večeře.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.