Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pelagos

Uprostřed olivového sadu mezi letovisky Tsilivi a Alykanas na Zakynthosu leží Amudi. Dnes je tu pouze několik domů, hotelů, obchůdků a taveren a také nádherná pláž Ambula, která je určitě velkým lákadlem. Jen 120 m od ní, ve velké zahradě se stoly a slunečníky, je postavený dvouposchoďový dům Pelagos. 2-3 lůžková studia zařízená dřevěným nábytkem jsou připravená přijmout hosty, kteří hledají klid a soukromí malého střediska.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pelagos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Kapacita:

20 studií

Popis domu Pelagos a ubytoání:

Uprostřed olivového sadu mezi letovisky Tsilivi a Alykanas leží Amudi. Dnes je tu pouze několik domů, hotelů, obchůdků a taveren a také nádherná pláž Ambula, která je určitě velkým lákadlem. Jen 120 m od ní, ve velké zahradě se stoly a slunečníky, je postavený dvouposchoďový dům Pelagos. 2-3 lůžková studia (3. postel klasická nebo přistýlka) zařízená dřevěným nábytkem jsou připravená přijmout hosty, kteří hledají klid a soukromí malého střediska. Všechna mají kuchyňský koutek s ledničkou a základním nádobím, koupelnu/WC a balkon nebo terasu. Ze studií na poschodí je výhled na moře. V blízkých hotelech je možné využívat bazény a sousední dům Achilion nabízí za doplatek výborné večeře.

Aktuální popis od CK

StřediskoTragakiPolohaU místní příjezdové cesty, cca 100 m od hotelu nejbližší obchody, restaurace a bary, cca 100 m od autobusové zastávky, 15 km od letiště...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.