Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pelagos

Uprostřed olivového sadu mezi letovisky Tsilivi a Alykanas na Zakynthosu leží Amudi. Dnes je tu pouze několik domů, hotelů, obchůdků a taveren a také nádherná pláž Ambula, která je určitě velkým lákadlem. Jen 120 m od ní, ve velké zahradě se stoly a slunečníky, je postavený dvouposchoďový dům Pelagos. 2-3 lůžková studia zařízená dřevěným nábytkem jsou připravená přijmout hosty, kteří hledají klid a soukromí malého střediska.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pelagos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita:

20 studií

Popis domu Pelagos a ubytoání:

Uprostřed olivového sadu mezi letovisky Tsilivi a Alykanas leží Amudi. Dnes je tu pouze několik domů, hotelů, obchůdků a taveren a také nádherná pláž Ambula, která je určitě velkým lákadlem. Jen 120 m od ní, ve velké zahradě se stoly a slunečníky, je postavený dvouposchoďový dům Pelagos. 2-3 lůžková studia (3. postel klasická nebo přistýlka) zařízená dřevěným nábytkem jsou připravená přijmout hosty, kteří hledají klid a soukromí malého střediska. Všechna mají kuchyňský koutek s ledničkou a základním nádobím, koupelnu/WC a balkon nebo terasu. Ze studií na poschodí je výhled na moře. V blízkých hotelech je možné využívat bazény a sousední dům Achilion nabízí za doplatek výborné večeře.

Aktuální popis od CK

StřediskoTragakiPolohaU místní příjezdové cesty, cca 100 m od hotelu nejbližší obchody, restaurace a bary, cca 100 m od autobusové zastávky, 15 km od letiště...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.