Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Zakynthos > Katalog objektů > Hotely na Zakynthosu > Phoenix studia a apartmány 

Hotely na Zakynthosu: Phoenix studia a apartmány ***

Středisko: Limmi Keri, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Phoenix studia a apartmány  - poloha:

Hotel Phoenix stojí v dobře udržované a oplocené zahradě nedaleko malého přístavu a oblázkovopísečné pláže. Na pláž se dostanete pohodlně skutečně za pár minut.

Ubytování:

Dobře udržovaná studia a apartmány Phoenix jsou ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Terasy a balkóny hotelu jsou prostorné a jsou zastíněné zelení. Studia mají 2 lůžka, apartmány mají 2 ložnice a kuchyň s posezením. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení:

Dobře udržované kvalitní ubytování na jihovýchodním pobřeží ostrova Zakynthos, v klidném prostředí. Vzdálenost od začátku pláže: cca 95 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.