Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Zakynthos > Katalog objektů > Hotely na Zakynthosu > Poseidon Beach

Hotely na Zakynthosu: Poseidon Beach ***

Středisko: Laganas, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Poseidon Beach

vyhledávaný hotelový areál Poseidon Beach je situovaný přímo u moře a písčité pláže s pozvolným vstupem. Turistické centrum letoviska Laganas se nachází ve vzdálenosti cca 150 m, zde je dostatek možností denní i noční zábavy.

Kapacita

hotelový komplex Poseidon Beach tvoří celkem 247 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s palandou), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací (v provozu jen během července a srpna, v ostatních měsících za poplatek cca 3€/den), fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu nebo na moře. Chladnička (za poplatek cca 25€/týden), trezor na pokoji (za poplatek cca 3,50€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, výtah, internetový koutek (za poplatek cca 3€/30 minut a cca 5€/hodina), vnitřní bar, bar, snackbar a kavárna u bazénu, restaurace, kde se podávají snídaně, taverna u bazénu s občerstvením po celý den a večer je zde od cca 18:00 – 22:00 hodin možné zakoupit večeři v ceně cca 5 -10€/osoba, zahrada, parkoviště.

Stravování

jen rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu. Předem je možné zakoupit večeře formou švédského stolu v hotelu Mediterranean Beach Resort, kat. A, cca 100 m.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), v zahradě (za poplatek cca 6€/set/den, přičemž 2€ je možné odečíst z účtu v baru u bazénu), na pláži (za poplatek cca 7 – 8€/set/den). Dětský koutek, stolní tenis (za poplatek cca 3€/hodina), kulečník (za poplatek cca 5€/30 minut a cca 8€/hodina), videohry (za poplatek), šipky, masáže (za poplatek cca 30 – 45€/osoba). Hotel pro své hosty organizuje v hlavní sezóně animační programy, řecký večírek a další akce.

Hlavní výhody hotelu Poseidon Beach

ideální poloha hned u moře a pláže, centrum v blízkosti, hezká zahrada.

Web

Hotel Poseidon Beach

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Zábava a animační programy ( 1x )
Dobré vyžití i zábava
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Zahrada, Bazén
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.