Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stonebridge

Studia Stonebridge se nachází v centru letoviska Alykanas na Zakynthosu, nedaleko nákupních možností, restaurací a taveren. Od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdálená jen 130 m a do blízkého letoviska Alykes se dá dostat příjemnou procházkou už po 20 minutách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis domu Stonebridge (Stone Bridge) a ubytování:

Studia Stonebridge se nachází v centru letoviska Alykanas, nedaleko nákupních možností, restaurací a taveren. Od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře jsou vzdálená jen 130 m a do blízkého letoviska Alykes se dá dostat příjemnou procházkou už po 20 minutách.

Dům Stonebridge nabízí ubytování ve 2-lůžkových studiích s možností jedné přistýlky s koupelnou/WC, kuchyňským koutkem se základním vybavením, ledničkou a balkónem. Ve všech je možná klimatizace za příplatek. Malému komplexu sestaveného ze dvou jednopatrových budov nechybí bazén se slunečníky a lehátky, snack bar s TV/SAT a terasa na slunění. Výborná restaurace se širokou nabídkou jídel, která je naproti domu, nabízí klientům zakoupení večeří formou výběru ze 2-3 jídel a dezertu.

Doporučení pro Stonebridge:

Je to ideální volba pro ty, kteří upřednostňují ubytování v centru letoviska a nedaleko pěkné pláže.

Kapacita:

16 studií

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.