Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Sunny Garden ***

Středisko: Tsilivi, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Sunny Garden

Hotelový areál Sunny Garden ležící v klidné okrajové části letoviska Tsilivi se skládá z několika samostatných budov situovaných v pěkné zahradě. Hotel se nachází cca 8 km od města Zakynthos a cca 13 km od letiště. Samotné centrum letoviska Tsilivi, které nabízí svým návštěvníkům nepřeberné možnosti nákupů a zábavy, je vzdáleno cca 300 m.

Vybavení hotelu Sunny Garden

Recepce s posezením, trezor (za poplatek), Wi-Fi zdarma, restaurace, venkovní bazén s dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), bar u bazénu, příjemná zahrada s krbem a malou kapličkou, dětské hřiště.

Vybavení pokojů Sunny Garden

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou individuálně klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, kuchyňským koutem s varnou konvicí a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Dále jsou zde nově zrekontruované a moderně vybavené rodinné pokoje - dvě oddělené místnosti (za příplatek), maximální obsazenost u rodinných pokojů pět dospělých.

Stravování

Dle CK. Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Hotel Sunny Garden leží cca 250 m od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Možnost využití vodních sportů (za poplatek).

 

 

 

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Je to normální běžné ubytování splňující očekávání
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Normální
Stravování zde bylo ( 1x )
Normální, neurazilo, ale ani nenadchlo
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Žádné
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Chladnička, Internet na recepci, Internet na pokoji
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
5-10 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Taverna, Občerstvení, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.