Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Timotheos **

Středisko: Argassi, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Kapacita:

10 studií

Poloha studií Timotheos

Komplex Timotheos objevíte na ostrově Zakynthos v letovisku Argassi, přičemž jejich restaurace je od pláže vzdálená asi 100 m a samotná studia asi 150 m.Studia Timotheos jsou rodinný byznys, kde je pohostinnost na prvním místě. Komplex tvoří dvě budovy pastelových barev. Uprostřed areálu je bazén s lehátky a slunečníky zdarma, včetně baru s nabídkou různých snacků a nápojů. Na zpestření letních dní je hostům k dispozici biliard. Majitelé (tři bratři) provozují hned vedle domů i vlastní restauraci, která patří mezi nejoblíbenější taverny v Argassi. Právě zde si budete pochutnávat na výborných řeckých specialitách. Ubytování / Vybavení:

komfortní studia Timotheos pro 2 osoby s možností 1 přistýlky s výhledem na bazén • klimatizace (za poplatek) • TV • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna/WC • fén • balkon.

Stravování:

Dle zájezdu, plná penze s nápoji. Rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, obědy a večeře - 3 talíře: předkrm, salát, hlavní jídlo - výběr z menu (kromě jídel z ryb a steaků). Během oběda a večeře jsou podávány nápoje: točené pivo, místní víno, voda, nealkoholické nápoje.

Pláž:

Studia Timotheos jsou 150 m od pláže.

Názor CK:

Pokud preferujete bydlení ve studiích, rádi vychutnáváte místní speciality v řeckých tavernách a zároveň chcete mít vše pod jednou střechou, komplex Timotheos v letovisku  Argassi bude pro vás ideální volbou. K pohodlí a osvěžení během horkých dní zajisté přispěje i bazén a o celkovou pohodu se postarají přátelští a srdeční majitelé. Náš tip!

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Normální
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Restaurace, Bazén, Chladnička
Nejbližší pláž ( 1x )
Normální pláž v letovisku
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Taverna, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.