Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vasilikos Beach

Malý rodinný hotel Vasilikos Beach nacházející se v oblasti Vassilikos je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají pobyt v klidné lokalitě a poblíž pěkné písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Vasilikos Beach

Menší hotel Vasilikos Beach se nachází nedaleko pláže, asi 70 metrů od obchůdků a restaurací v oblasti Vassilikos, 3 kilometry od jeho centra.

Vybavení hotelu Vasilikos Beach

Hotel nabízí 54 pokojů, které jsou rozděleny do 3 podlaží, recepci, lobby a lounge, restaurace, 4 bary, internetový koutek (za poplatek). Ve venkovním areálu se nachází bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): klimatizace, telefon, trezor k pronajmutí, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Stravování

Dle CK. Kontinentální snídaně formou bufetových stolů.

Pláž

Pláž se nachází 300 metrů od hotelu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.