Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vasso

Dům Vasso: Studia Vasso byla v posledních dvou sezónách mimořádně oblíbená. Nemalou měrou k tomu přispěla majitelka domu, která se o své návštěvníky příkladně stará. Pěstovaná zahrada, květináče plné pestrých květin - toto všechno zpříjemňuje a dotváří atmosféru dovolené. Studia Vasso se nachází v nejrušnějším letovisku Laganas na Zakynthosu, 150 m od taveren a malých supermarketů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vasso, budeme moc vděční za váš názor.

Popis domu Vasso a ubytování:

Studia Vasso byla v posledních dvou sezónách mimořádně oblíbená. Nemalou měrou k tomu přispěla majitelka domu, která se o své návštěvníky příkladně stará. Pěstovaná zahrada, květináče plné pestrých květin - toto všechno zpříjemňuje a dotváří atmosféru dovolené. Studia Vasso se nachází v nejrušnějším letovisku Laganas na Zakynthosu, 150 m od taveren a malých supermarketů.

Ubytování je v prostorných studiích pro 2-3 osoby (3. postel přistýlka) v přízemí nebo na poschodí. Jsou jednoduše zařízena, každé studio má kuchyňský kout s ledničkou a základním vybavením, koupelnu (sprcha/WC), trezor a ventilátor (za příplatek), terasu nebo balkon. Za konzumaci v baru mohou hosté domu Vasso využívat bazén v sousedním hotelu Sorrenta nebo v domě Zefiros.

Pláž u hotelu Vasso

Dlouhá písečná pláž je od domu vzdálená jen 200 m.

Kapacita

7 studií pro 2-3 osoby

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Na první pohled jednoduchá budova, která ale voblíbenosti aspokojenosti mezi našimi klienty vyhrává na plné čáře. Po návratu zpláže najdete...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.