Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Vila Jenny

Středisko: Agios Sostis, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha Vily Jenny

Pěkné vilky Jenny, postavené v roce 2006, se nacházejí na tichém místě v prázdninové oblasti Porto Koukla/ Aghios Sostis ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu. Město Zakynthos je vzdáleno cca 13 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 6 km od hotelu.

Popis Vily Jenny

Vily Jenny jsou vilky s rodinnou a přátelskou atmosférou, které se nacházejí v zahradě svým hostům nabízí recepci a bar.

Ubytování

Je vilkách Jenny jsou studia pro 2-4 osoby. Jde o klimatizovaná a příjemně zařízená studia (klimatizace za poplatek), která se skládají z obývací ložnice a vybaveného kuchyňského koutku a mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku a balkon. Na vyžádání možnost v hotelu Vila Jenny zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

dle CK, Bez stravování. Vařit si můžete sami nebo lze využít nabídky místních restraurací a taveren.

Sport a zábava

Letovisko Aghios Sostis patří k oblíbeným letoviskům a nabízí řadu příležitostí ke strávení příjemných večerů v místních restauracích, taverničkách, kavárnách a barech.

Pláž

Vila Jenny se nachází  ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky jsou na pláži hostům k dispozici za poplatek)

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Ubytování prima, ale pár drobností by se našlo
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Normální
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Normální
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Služby a personál ( 1x )
Odpovídající charakteru ubytování
Zábava a animační programy ( 1x )
Žádné
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Hriště
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Terasa, Zahrada, Chladnička
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
5-10 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.