Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vila Jenny

Pěkné vilky Jenny, postavené v roce 2006, se nacházejí na tichém místě v prázdninové oblasti Porto Koukla/ Aghios Sostis na ostrově Zakynthos, a to ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže i od taveren a obchůdků. Nabízí příjemě zařízená studia pro 2 - 4 osoby.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Poloha Vily Jenny

Pěkné vilky Jenny, postavené v roce 2006, se nacházejí na tichém místě v prázdninové oblasti Porto Koukla/ Aghios Sostis ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí ve vzdálenosti cca 200 m od hotelu. Město Zakynthos je vzdáleno cca 13 km od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 6 km od hotelu.

Popis Vily Jenny

Vily Jenny jsou vilky s rodinnou a přátelskou atmosférou, které se nacházejí v zahradě svým hostům nabízí recepci a bar.

Ubytování

Je vilkách Jenny jsou studia pro 2-4 osoby. Jde o klimatizovaná a příjemně zařízená studia (klimatizace za poplatek), která se skládají z obývací ložnice a vybaveného kuchyňského koutku a mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku a balkon. Na vyžádání možnost v hotelu Vila Jenny zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

dle CK, Bez stravování. Vařit si můžete sami nebo lze využít nabídky místních restraurací a taveren.

Sport a zábava

Letovisko Aghios Sostis patří k oblíbeným letoviskům a nabízí řadu příležitostí ke strávení příjemných večerů v místních restauracích, taverničkách, kavárnách a barech.

Pláž

Vila Jenny se nachází  ve vzdálenosti cca 200 m od malé písčito-oblázkové pláže (lehátka a slunečníky jsou na pláži hostům k dispozici za poplatek)

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.