Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Zakynthosu: Zante Palace ***

Středisko: Tsilivi, oblast: Zakynthos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Zante Palace

Hotel Zante Palace se nachází na vyvýšeném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku s živou atmosférou Tsilivi. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 150 m od hotelu. Autobusová linka zajišťující spojení do cca 4 km vzdáleného města Zakynthos je cca 150 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 10 km.

Vybavení hotelu Zante Palace

Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bar a venkovní bazén. V areálu hotelu je možné využít Wi-Fi připojení.

Vybavení pokojů

Apartmány pro 3-4 osoby Jsou stejně vybaveny jako studia, jsou však prostornější a skládají se z jedné obývací ložnice. Některé apartmány mají navíc jednu ložnici, která je oddělena posuvnými dveřmi.

Studia Standardně zařízená klimatizovaná studia mají koupelnu se sprchou a WC, miniledničku, TV, kuchyňský koutek a terasu. Na vyžádání možnost poskytnout dětskou postýlku zdarma

Stravování

Dle CK. Snídaně formou bufetu.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti cca 250 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací

Hotel na internetu

www.zanetepalace.com

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.