Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zante Studio

Studia Zante nacházející se v letovisku Kalamaki, které je vyhlášené zejména pěknou dlouhou pláží, která se každoročně stává útočištěm chráněných želv Careta Careta, jsou vhodná zejména k prožití klidné a pohodové dovolené s možností vlastního stravování v místních tavernách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Zante

Hotel Zante se nachází ve středisku Kalamaki, cca 5 kilometrů od hlavního města a cca 500 m od pláže a od centra letoviska Kalamaki, kde se nachází mnoho restaurací, taveren, supermarketů a obchůdků se suvenýry. 

Vybavení domu Zante

Hotelový areál tvořený 8 studii a 4 apartmány nabízí jednoduše zařízená studia/apartmány, nedalekou půjčovnu aut/skútrů, na pláži širokou nabídku vodních sportů. 

Vybavení studií

Jednoduše zařízená 2lůžková studia s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají WiFi připojení, klimatizaci (za poplatek), lednici s kuchyňským koutem, základní vybavení kuchyňky, kávovar, balkon či terasu. 

Stravování

Dle CK. Bez stravování. 

Služby za poplatek

Klimatizace, WiFi připojení. 

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.