Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amoudi

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amoudi, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
23 490 Kč Slevy

Amoudi

Amoudi je malá vesnička na severo-východě ostrova Zakynthos. Je to poklidné místo s několika tavernami a pár obchody, které žije poklidným životem. Je tam klid, pohoda, spousta olivových hájů, vinic a pár menších písčitých pláží. Nedaleko (pěší procházkou) se dá dojít do přístaviště Psaroú a rovněž do hodiny chůze jsou vzdálená větší centra Alikanas a Alikes. Amoudi je ideální pro rodiny s dětmi, klid, pohoda, žádné diskotéky ani noční hluk, ale na druhou stranu pěšky či na půjčeném kole se dá dojet kamkoliv. V Amoudi je přímo půjčovna aut, 4kolek, skútrů i kol. S veřejnou autobusovou dopravou zde příliš nepočítejte. Autobus sem zajíždí pouze příležitostně.

Pláž v Amoudi

Pláž v Amoudi je písečná s pozvolným vstupem do vody. Pro svou vyjímečnou čistotu byla oceněna modrou vlajkou. Hodí se i pro milovníky šnorchlování.

Další střediska na Zakynthosu

Agios Sostis, Alikanas, Alikes, Amoudi, Argassi, Kalamaki, Laganas, Limmi Keri, Tsilivi, Vassiliki, Volimes, Xehoriati

Tipy na hotel v letovisku Amoudi

Studia Clear Horizon

Studia Clear Horizon umístěna v třípatrovém rodinném pensionu leží ve vesničce Amoudi přímo nad menší pláží v zálivu na dohled sousedního ostrova Kefalonia. Místo disponuje několika obchůdky a tavernami, nebližší větší středisko je Alikanes dosažitelné asi za 45 minut pěší chůze.

1.

Pelagos

20 studií

2.

Kozanos

Studia Kozanos se nachází ve vesničce Amoudi přímo nad menší pláží s pozvolným vstupem do vody, na kterou se schází po schodech. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Do rušnějších letovisek Alikanas a Alikes lze dojít pěšky za cca 45 min. Hlavní město Zakynthos 14 km.

3.

Panorama

Bílá budova apartmánů Panorama je postavená jen kousek za domem Achilion, přibližně 90 m od pláže. Jako pro všechny kapacity v Amudi, i pro dům Panorama je typická pestrobarevná zahrada v okolí domu a rozlehlý volný prostor, který je bezpečný pro děti.

4.

Amoudi

Aparthotel leží v malém letovisku Amoudi, asi 80 m od moře. Přístupová cesta k pláži je dlouhá asi 220 m. Supermarket je vzdálen asi 100 m, restaurace 50 m a hlavní město Zakynthos asi 14 km.

5.

Achilion

Na malém výběžku, který odděluje pláže Amudi a Ambula, s výhledem na obě tyto krásné pláže a na protáhlý ostrov Kefalonie, je postavený menší rodinný aparthotel Achilion. Na užší písečnou pláž vedou schody přímo od hotelového bazénu. Ambula - krásná dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená jen 150 m.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---