Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Simantro Beach

Klidná poloha v okolí piniového lesa, přímo na krásné pláži Sani Bay s jemným pískem. Do městečka Nea Fokea cca 10 km. Ideální místo dovolené pro páry a rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Simantro Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Simantro Beach:

Klidná poloha v okolí piniového lesa, přímo na krásné pláži Sani Bay s jemným pískem. Do městečka Nea Fokea cca 10 km. Ideální místo dovolené pro páry a rodiny s dětmi.

Vybavení:

Rozsáhlé prázdninové středisko postaveno v byzantském stylu starého kláštera s celkem 346 pokoji disponuje přijímací halou s recepcí, relaxačním koutkem, klimatizovanou restaurací, a-la-carte restaurací, barem, internetovým koutkem (za poplatek) a minimarketem. Ve venkovním areálu naleznete 2 bazény s opalovací terasou a snack bar. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na kauci. Plážový bar.

Sport a zábava:

Zábava : Animační programy. Vodní gymnastika, aerobic, stolní tenis, šipky, boccia. Za poplatek: masáže, na pláži různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let).  FAMILY tip : Samostatný dětský bazén, miniklub, dětské hřiště a herna. Hlídání dětí za poplatek na vyžádání. Dětská postýlka zdarma na vyžádání a dětské židličky v restauraci. SLEVA tip : supersleva 1 000 Kč plně platící osoba/týden při rezervaci do 31.01.11

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): S telefonem, chladničkou, satelitní TV, klimatizací (červenec a srpen), fénem, trezorem k pronajmutí, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (A2B/A3B): 1 prostorná místnost. Telefon, chladnička, satelitní TV, klimatizace (červenec a srpen), fén, trezor k pronajmutí, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa.

Stravování :

All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Odpoledne káva, čaj a koláče. Všechny nealkoholické nápoje od snídaně do 24:00 hod. a všechny místní alkoholické nápoje od 10:30 hod. do 24:00 hod.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.