Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Vasilikos

Příjemná studia s přátelskou a rodinnou atmosférou leží na ostrově Zakynthos nedaleko pláže v klidné části střediska Agia Fotini. Studia jsou umístěna v zahradě s krásným výhledem na moře a okolí. Ostrov Chios láká k prožití úžasné dovolené. Pláže ve středisku Agia Fotini Vás uchvátí, stejně jako typické řecké taverny nabízející rybí speciality i řeckou kávu, které lemují pláž.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Vasilikos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Vasilikos

Příjemná studia Vasilikos s přátelskou a rodinnou atmosférou leží nedaleko pláže v klidné části střediska Agia Fotini. Studia Vasilikos jsou umístěna v zahradě s krásným výhledem na moře a okolí. Ostrov Chios láká k prožití úžasné dovolené. Pláže ve středisku Agia Fotini Vás uchvátí, stejně jako typické řecké taverny nabízející rybí speciality i řeckou kávu, které lemují pláž.

Vybavení studií Vasilikos

150 m od oblázkové pláže a kousek od 2 malých opuštěných pláží 200 m od místního minimarketu, barů, autobusové zastávky (funguje pouze v hlavní sezoně) bazén, zahrada, parkoviště

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio - koupelna se sprchou a WC, telefon, TV/SAT, vybavená kuchyňka, lednice, mikrovlnka, kávovar, klimatizace a trezor v ceně, pokoje s terasou nebo balkonem směrem k moři

Stravování

vlastní

Další údaje

ÚKLID: 2x týdně Výměna ložního prádla: 2x týdně Výměna ručníků: 2x týdně

Studia Vasilikos na webu

Studia Vassilikos

Názory klientů na studia Vasilikos

Včera jsme se vrátili z přenádherné dovolené z ostova Chios, kde jsme byli od 19.6. v Agia Fotini ve studiích Vasilikos. Ubytování jsme měli přímo přepychové. Byli jsme moc příjemně překvapení. Také jsme byli velice spokojeni s profesionálním přístupem delegátky, která se o nás všechny přímo vzorově starala, vše nám vysvětlila a potřebné zařídila.Byla pokaždé samý úsměv. Milé je také sledovat na internetu její deníček delegátky, takže i po příjezdu domů se můžeme informovat co se děje nového. Touto cestou bychom ji chtěli ještě jednou poděkovat za příjemně strávenou dovolenou. Jinak ostrov se nám moc líbil a už se těšíme na další rok a na další ostrov s Vaší cestovní kanceláří. Hana a Luděk Konířovi z Dobrušky (1.7.2009)

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy 2010)

v květnu bus tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha–Řecko, trajekt na ostrov(sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 15x, letenka Chios - Praha letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta Alexu, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 13. 2. 2018

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.