Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avra studia

Studii Avra jistě potěšíme všechny, kteří mají rádi autentické řecké ostrovy, mezi které Kalymnos rozhodně patří.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avra studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
10
Žádná strava
Praha
Studio
13 290 Kč

Popis studíí Avra

Studii Avra jistě potěšíme všechny, kteří mají rádi autentické řecké ostrovy, mezi které Kalymnos rozhodně patří. Když cestou z hlavního města Pothia přejedete hory, objeví se před vámi dechberoucí panorama ostrova Telendos čnícího z moře a pobřeží Kalymnosu s letovisky Massuri a Myrties. Myrties je menší, klidnější, je v něm malý přístav, z nějž vyplouvají loďky na Telendos, kde jou hezké pláže, včetně nudistické. Kousek od přístavu, jen pár kroků u oblázkové pláže stojí jednoduchá rodinná studia Avra. Vedle nich je restaurace, která patří majitelům a kde si můžete vychutnávat řeckou kuchyni. V okolí je pár dalších taveren a minimarket, do centra živějšího Massuri se dostanete procházkou asi po 1 km, ale obě letoviska na sebe plynule navazují a podél cesty se soustředí vše důležité. Jen asi 400 m od studií je další vyhlášená pláž ostrova - Melitzachas, autobusová zastávka je cca 50 m.

Kapacita

6 studií

Pláž u studií Avra

Studia Avra leží přímo u oblázkovo štěrkové pláže, plážový servis za poplatek

Ubytování / Vybavení

Jednoduchá, účelně zařízená dvoulůžková studia s možností přistýlky s výhledem na moře • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • koupelna (sprcha, WC) • klimatizace (za poplatek)

Stravování

Dle ck: bez stravy

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Studii Avra jistě potěšíme všechny, kteřímají rádi autentické řecké ostrovy, mezi které Kalymnos rozhodně patří. Když cestou z hlavního města...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
10
Žádná strava
Praha
Studio
13 290 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.