Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun Week

Studia Sun Week stojí v centrální části Lefkosu na ostrově Karpathos, asi 200 m od písečné pláže. Má výbornou polohu pro ty, kteří rádi vyzkouší i více pěšky dostupných pláží – v rámci Lefkosu jsou čtyři hlavní. V jeho okolí se nachází několik apartmánových domů, které podobně lákají během léta své prázdninové hosty. Ačkoliv venkovní fasádě chybí typická řecká modrá, posezení na balkonech situovaných na blankytné Egejské moře určitě doplní modrou barevnou škálu. Hnědé okenice příjemně ladí s barevnými a voňavými bugamviliemi a muškáty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun Week, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Sun Week a ubytování:

Studia Sun Week stojí v centrální části Lefkosu na ostrově Karpathos, asi 200 m od písečné pláže. Má výbornou polohu pro ty, kteří rádi vyzkouší i více pěšky dostupných pláží – v rámci Lefkosu jsou čtyři hlavní. V jeho okolí se nachází několik apartmánových domů, které podobně lákají během léta své prázdninové hosty. Ačkoliv venkovní fasádě chybí typická řecká modrá, posezení na balkonech situovaných na blankytné Egejské moře určitě doplní modrou barevnou škálu. Hnědé okenice příjemně ladí s barevnými a voňavými bugamviliemi a muškáty. Zahrada se stromy a květinami se táhne až k sousedním domům. Dům nabízí studia pro 2 osoby. Všechna jsou vybavena kuchyňským koutem se základním nádobím, ledničkou, koupelnou/WC. Sun Week je ideální na prožití klidné dovolené a zároveň je situován v centru dění. Hosté domu Sun Weak mají možnost si doplatit večeře formou bufetu v sousedním Aeolus Collection hotelu – Sarris Bay.

Kapacita Sun Week:

3 studia

Aktuální popis od CK

Popis ubytování: Na západním pobřeží Karpathosu, na místě, kde scenérie nabývá skutečně jedinečný ráz, se nachází malebná aklidná vesnička Lefkos. Pyšní se...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.