Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nezávazná objednávka

Cestující

Termín a doprava

Termín 12. 9. - 19. 9. 2019
Doprava Letadlo
Odjezd / Odlet Praha
Stravování All inclusive
Ubytování Hotel nebo penzion
20161217 31652 18bda4n
8 dní

Cena zájezdu

Cena Počet Součet
Osoba na základním lůžku - Osoba na základním lůžku v pokoji VH 37 890 Kč
Osoba na přistýlce - Osoba na přistýlce 35 390 Kč
Dítě na přistýlce - Dítě 2-12 let na přistýlce 23 390 Kč
Osoba na základním lůžku - Osoba na základním lůžku v pokoji VM 39 290 Kč
Osoba na přistýlce - Osoba na přistýlce 36 590 Kč
Dítě na přistýlce - Dítě 2-12 let na přistýlce 23 890 Kč
Osoba na základním lůžku - Osoba na základním lůžku 40 690 Kč
Dítě na první přistýlce - Dítě 2-12 let na přistýlce (3.lůžko) 24 390 Kč
Dítě na druhé přistýlce - Dítě 2-12 let na přistýlce (4.lůžko) 29 390 Kč
Osoba na základním lůžku - Osoba na základním lůžku 50 290 Kč
Infant 500 Kč
Cena zájezdu celkem

Bonusy zdarma

Děkujeme, že kupujete zájezd přes tyto stránky. Pomáháte jeho rozvoji a provozu. Za odměnu vám nabízíme následující bonusy zdarma. Vyberte si jednu možnost, kterou obdžíte po platbě.

Jako poděkování za zakoupení zájezdu přes tyto stánky obdržíte od provozovatele portálu Řecko v detailech bonus, jehož přesnou výši Vám vyčísleme po obdržení nezávazné rezervace.

Sleva na auto

Pokud rádi trávíte dovolenou aktivně a plánujete si v místě pobytu zapůjčit auto, nabízíme Vám k zájezdu slevu na půjčovném ve výši 5 - 10% u půjčovny aut George´s rent a car. Půjčovna zde má českou pobočku, veškerá komunikace probíhá v češtině zde v České republice. Na ceny a podmínky se můžete podívat na stránce Půjčovna aut Korfu (odkaz se otevírá v novém okně).

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitní silniční mapu. V průvodcích bývá více informací, ale mapy bývají méně podrobné. Pokud chcete cestovat po hlavních památkách a zajímavostech, tak většinou stačí. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Mapu Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Pokud si vyberete tento bonus, dostanete od nás úplně zdarma kvalitního turistického průvodce z oblasti Vašeho pobytu. V průvodcích bývá mnoho zajímavých informací a tipů na výlety, ale zase málokdy obsahují podrobné mapy. Pokud se chcete o místě své dovolené dozvědět co nejvíce a dobře se na ni připravit a chcete cestovat hlavně po hlavních památkách a zajímavostech, tak je průvodce optimální volba. Pokud chcete cestovat a jezdit v místě pobytu více a poznávat i méně známá a méně přístupná místa, je lepší volba silniční mapa. Průvodce Vám zašleme poštou na Vámi zadanou adresu.

Parkoviště u letiště zdarma

Budete-li odlétat z Prahy nebo Brna, nabízíme Vám jako dárek pro Vás možnost zaparkování u letiště a to při celkové ceně nad 30.000,- Kč úplně zdarma, do 30.000,- / smlouva za cca 100 - 500,- Kč. Normální ceny za parkování jsou podle délky zájezdu až 1.500,- Kč, učetříte tak vždy nejméně 1.000,- Kč.

Kontakt na objednatele

Výpočet ceny

Uvedené ceny jsou ceny dodané pořádající CK. Vzhledem k nestandardním podkladům od jednotlivých CK však nemůžeme vyloučit nepřesnosti. Přesnou cenu včetně všech poplatků Vám spočítáme po obdržení předběžné objednávky. Neumožňuje-li formulář zadání požadované položky, napište ji, prosíme, do poznámek. SLEVY se obvykle nepočítají automaticky, odečteme Vám je při výpočtu přesné kalkulace, kterou Vám zašleme ke schválení.