Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kosta Palace

Hotel Kosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel postavený v roce 2001 a nabízí hostům prvotřídní služby. Městská pláž leží přibližně 150 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kosta Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha a popis hotelu Kosta Palace

Hotel Kosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel postavený v roce 2001 a nabízí hostům prvotřídní služby. Centrum města je vzdáleno cca 200 metrů a můžete zde navštívit taverny, restaurace nebo vybrat vhodný suvenýr z řady obchůdků. Hotel se nachází 25 km od mezinárodního letiště Kos. Nejbližší autobusová a taxi zastávka je pouhých 100 metrů.

Vybavení hotelu

Hotel Kosta Palace disponuje recepcí, bazénem, dětským bazénem, konferenční místností, barem, barem u bazénu, koutkem se satelitní TV a konferenční místností. Wi- Fi připojením.

Dětský bazén. Dětská postýlka - za příplatek 6 €/noc

Vybavení pokoje

Typy pokojů: Jednolůžkový pokoj Dvojlůžkový pokoj Dvojlůžkový pokoj s výhledem do přístavu Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, vysoušečem vlasů, WIFI připojením, trezorem, mini chladničkou, telefonem, balkonem nebo terasou. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání.

Stravování

Dle ck: Snídaně formou bufetu.

Pláž u hotelu Kosta Palace

Písečná pláž s kamenným vstupem je vzdálena cca 150 metrů od hotelu.

Sport a zábava

Bazén. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Služby za poplatek

Klimatizace, dětská postýlka, WI-FI připojení, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisKosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.