Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Prikas studia

Jednoduchá studia s menší zahradou leží téměř u oblázkovo-písečné pláže, oddělené pouze místní komunikací. Ubytování doporučujeme nenáročným klientům všech věkových kategorií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Prikas studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Prikas

Jednoduchá studia Prikas s menší zahradou leží téměř u oblázkovo-písečné pláže letoviska Kefalos, oddělené pouze místní komunikací. Nejbližší restaurace a supermarket jsou k dispozici 50 m od studií, procházkou můžete dojít do centra letoviska s množstvím obchůdků, restaurací a barů, které je vzdálené 700 m. Ubytování doporučujeme nenáročným klientům všech věkových kategorií.

Informace k ubytování

Dvoulůžková studia s možností přistýlky: sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén), kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí), telefon, klimatizace, trezor za poplatek, balkon nebo terasa

Vybavení a služby studií Prikas

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi

Stravování

Dle ck: Vlastní.

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.