Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bali Beach

Hotel Bali Beach se nachází v bývalé rybářské vesničce Bali na Krétě, která je vzdálená 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Hotel se nachází v blízkosti malebného přístavu, přímo nad jednou z písečných pláží(50m).  Na menší písčitou pláž s oblázky s pozvolným vstupem se dostanete po schodišti vedoucím k moři. Nedaleko hotelu Bali Beach se nacházejí restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, bankomat, lékárna a lékařská ambulance. Zastávka turistického minivláčku, který jezdí okruh po Bali a okolí, je cca 50 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bali Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Bali Beach

Hotel Bali Beach se nachází v bývalé rybářské vesničce Bali, která je vzdálená 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Hotel se nachází v blízkosti malebného přístavu, přímo nad jednou z písečných pláží(50m).

Zcela nově zrekonstruovaný hotelový areál se nachází v klidnějším prostředí centra letoviska Bali, v mírném svahu nad mořskou zátokou. Přes silnici se nachází sesterský hotel Bali Village. Na menší písčitou pláž s oblázky s pozvolným vstupem se dostanete po schodišti vedoucím k moři. Nedaleko hotelu Bali Beach se nacházejí restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, bankomat, lékárna a lékařská ambulance. Zastávka turistického minivláčku, který jezdí okruh po Bali a okolí, je cca 50 m od hotelu a stojí cca 5€/osoba. Za cca 2€ jezdí tento vláček na autobusovou zastávku, která je cca 2 km od hotelu.

Stravování

Dle ck: Formou ALL INCLUSIVE (viz popis):

  • O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
  • Snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hotelové restauraci. Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů, místního piva a domácího vína
  • Lehké občerstvení formou snacků (sandwiche, popcorn, kousky pizzy) od 11:00-15:30
  • Zmrzlinu (kopečkovou) pro děti od 12:00-15:30
  • Kávu (filtrovanou), čaj (obvykle 2 druhy), sušenky nebo koláčky od 15:30-17:00 hodin
  • Rozlévané místní nealkoholické nápoje (cola, orange, limonáda, voda, soda, ovocné šťávy a džusy) a rozlévané místní alkoholické nápoje (domácí víno, pivo, ouzo, raki, brandy) od 10:30-23:00
  • Balíček místo oběda v případě strávení dne mimo hotel, nutno vyžádat předem na recepci

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně od 07:30 – 09:30 hodin, obědy od 12:30 – 14:30 hodin, večeře od 19:00 – 21:00 hodin). Během obědů a večeří neomezená konzumace nealkoholických nápojů, místního piva a místního vína - Lehké občerstvení formou snacků od 11:00 – 15:30 hodin - Zmrzlinu pro děti od 12:00 – 15:30 hodin - Kávu (filtrovaná), čaj a sušenky nebo koláč od 15:30 – 17:00 hodin - Nealkoholické (cola, orange, limonáda, voda, soda, ovocné šťávy a džusy) a alkoholické nápoje (místní výroba - víno, pivo, ouzo, rakie, brandy, vodka, rum, tequila, míchané nápoje a koktejly) od 10:30 – 23:00 hodin

Ubytování v Bali Beach

Hotel Bali Beach nabízí celkem 63 pokojů (2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo pokoje pro rodiny s možností dvou přistýlek), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou a balkónem nebo terasou s větším či menším výhledem na moře, letovisko a hory. Většina pokojů má výhled na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 19€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, internet (za poplatek cca 2€/30 minut), masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), možnost objednání masáží (za poplatek cca 30€), vnitřní bar, společenská místnost s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, terasa s pěknou vyhlídkou, restaurace, bar a snackbar u bazénu s TV se satelitním příjmem, bar a restaurace na pláži (nabídka v zařízeních na pláži není součástí all inclusive programu), zahrada.Doporučení

Bali Beach je příjemný hotel se službami all inclusive.

Sport a zábava

dva bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6-8€/set/den), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra).

Pláž

Písečná pláž se nachází 50 m od hotelu. Na pláž vedou od hotelu schody. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek. Vodní sporty a potápěčské centrum jsou v letovisku k dispozici za poplatek.

Hlavní výhody hotelu Bali Beach

3 hlavní výhody hotelu Bali Beach: výhodná cena, dobrá poloha, hezká přír