Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Heronissos Beach

Hotel Heronissos Beach nacházející se asi 70 m od pláže a poblíž centra letoviska Hersonissos je vhodný zejména pro páry všech věkových kategorií, kteří ocení jeho polohu, s dobrou dostupností restaurací, barů a obchodů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Heronissos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis hotelu Heronissos Beach

Hotel s centrální polohou cca 70 m od pláže, centrum letoviska Hersonissos s restauracemi, bary a obchody je vzdáleno jen pár minut.

Vybavení hotelu Hersonissos Beach

Hotel disponuje 198 pokoji, které jsou rozdělené do hlavní budovy a vedlejší budovy (oddělena od hlavní budovy pouze malou ulicí). Přijímací prostor s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), hotelový bar s koutkem se satelitní TV, hlavní restaurace, minimarket. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje superior (2B/3B): malá chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, hudební kanál/rádio, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon. Možnost rezervace Joker pokojů (2S): se stejným vybavením 2B/3B.

Stravování

Dle CK. Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

Za poplatek: v sousedním sesterském hotelu Chersonissos Palace: biliár, fitness, stolní tenis a tenis. Vodní sporty na pláži.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluHotel s centrální polohou cca 50 m od pláže. Polohacentrální, oblázkovo – písečná pláž cca 70 m. Centrum letoviska Chersonissos s restauracemi,...

Poloha a popisStarší hotel, který prošel částečnou rekontrukcí se nachází v centru lušného letoviska Hersonissos nedaleko přístavu. Hotel nabízí pohodlné a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.