Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Korali

Bílý dům Korali stojí za cestou, v centrální části letoviska Makris Yialos (Makrigialos) na Krétě, v blízkosti obchůdků, taveren a několika barů. Poznáte ho podle vysokých araukárií, které se tyčí v malé zahradě. Jen 30 m ho odděluje od nejlepšího úseku dlouhé pláže - světlý písek je tu jemný, moře plytké a skalnaté výběžky jen dotvářejí příjemnou scenérii.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Korali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Kapacita domu Korali:

16 studií

Popis domu Korali a ubytování:

Bílý dům Korali stojí za cestou, v centrální části letoviska Makris Yialos (Makrigialos), v blízkosti obchůdků, taveren a několika barů. Poznáte ho podle vysokých araukárií, které se tyčí v malé zahradě. Jen 30 m ho odděluje od nejlepšího úseku dlouhé pláže - světlý písek je tu jemný, moře plytké a skalnaté výběžky jen dotvářejí příjemnou scenérii.

Studia pro 2 osoby jsou na přízemí nebo na poschodí, 3-4-lůžková studia jsou umístěna vedle sebe mimo hlavní budovu. Všechny jsou vybavené kuchyňkou s ledničkou a základním nádobím, koupelnou (sprcha/WC) a malým balkonem. Klimatizace za příplatek.

Hned naproti domu Korali je pobočka místní cestovní kanceláře, kde je možnost si bezplatně zapůjčit knihy z její knihovny (v anglickém jazyce).

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na největší a nejjižnější řecký ostrov Kréta, který kraluje Středozemnímu moři, kam naše cestovní kancelář...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.