Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lisa Mari

Jednoduchý hotel Lisa Mari skládající se z několika budov uprostřed zahrad se nachází nedaleko pláže v letovisku Bali, kde je spousta obchodů, restaurací, taveren, barů a možnost večerního vyžití. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 50 km a vzdálenost od města Rethymno cca 25 km. Hotel Lisa Mari s přátelskou atmosférou disponuje 75 pokoji v 5 budovách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lisa Mari, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Lisa Mari

Jednoduchý hotel Lisa Mari skládající se z několika budov uprostřed zahrad se nachází nedaleko pláže v letovisku Bali, kde je spousta obchodů, restaurací, taveren, barů a možnost večerního vyžití. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 50 km a vzdálenost od města Rethymno cca 25 km.

Vybavení hotelu Lisa Mari

Hotel Lisa Mari s přátelskou atmosférou disponuje 75 pokoji v 5 budovách a nabízí svým hostům restauraci a snack bar. Ve venkovním areálu se nachází opalovací terasa, sladkovodní bazén s dětským bazénem a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou Vám k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Dále recepce, trezory, místnost se SAT TV, restaurace (50 m přes cestu od hotelu), bar, snack bar, bar u bazénu, bazén, vodní sporty na pláži (500 m).

Ubytování

Hotel Lisa Mari nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, ledničkou a balkónem nebo terasou. Klimatizace a trezor za poplatek (dle CK).

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Pláž

Hotel LIsa Mari leží cca 200 m od pláže. lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 09:30), bufetové obědy (13:00 – 14:00), bufetové večeře 19:30 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední čaj/káva (17:30 – 18:00), bar u bazénu (10:30 – 18:00), koktejl bar (18:00 – 23:00).

Aktuální popis od CK

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 150 m - Centrum Bali cca 800 m - Autobusová zastávka cca 800 m - Letiště Heraklion...

Řecko / Kréta / Bali. Hotelový komplex skládající se z několika menších budov, se nachází v blízkosti letoviska Bali, necelých 55 kilometrů od letiště....

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od