Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tropica Club

Apartmány Tropica Club se nacházejí v klidném prostředí letoviska Agia Galini. Komplex vilek leží v prostorné zahradě s bazénem přímo u pláže. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tropica Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Tropica Club

Komplex dvoupatrových vilek Tropica Club se nachází v zahradě přímo u pláže v klidnější části letoviska Agia Galini za přítokem řeky do moře. V okolí najdete restaurace, plážové bary, nejbližší obchody jsou vzdáleny asi 200 m a centrum městečka asi 600 m.

Ubytování

Vilky mají apartmány s oddělenou ložnicí a s možností přistýlky. Apartmány v přízemí mají menší zahrádku a apartmány v patře mají zastíněný balkon. Všechny mají koupelnu s WC, kuchyňku se základním vybavením, ledničku, klimatizaci (za příplatek), TV/SAT a Wi-Fi.

Vybavení a služby hotelu Tropica Club

V zahradě komplexu Tropica Club je velký venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma a u pláže je taverna s barem.

Stravování

Dle ck: V taverně u pláže si lze předem dokoupit servírované snídaně (výběr z menu) a servírované večeře, které se skládají z 3 chodů (výběr z menu).

Pláž

Hotel Tropica Club se nachází asi 30 m od oblázkové pláže, kde si můžete pronajmout slunečníky a lehátka.

Vzdálenosti

Pláž: asi 30 m Centrum letoviska: 600 m

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.