Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zoe

Rodinný dvouposchoďový hotel Zoe s velmi příjemnou atmosférou se nachází ve středisku Bali na Krétě asi 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Od centra letoviska Bali, kde naleznete obchody restaurace a bary je vzdálen 200 m, od písečné pláže 150m. Ve vybavení hotelu Zoe se nachází recepce, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, TV místnost, venkovní posezení, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zoe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Zoe

Rodinný dvouposchoďový hotel Zoe s velmi příjemnou atmosférou se nachází ve středisku Bali asi 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Od centra letoviska Bali, kde naleznete obchody restaurace a bary je vzdálen 200 m, od písečné pláže 150m.

Stravování

Polopenze. Snídaně rozšířené kontinentální se podávají formou bufetu přímo v hotelu, večeře servírované menu (salát, hlavní jídlo, desert/ovoce).

Ubytování

Pokoje mají standardní dřevěný nábytek, některé možnost jedné přistýlky, vlastním sociálním zařízení (sprcha,WC), lednici, klimatizaci a balkon. Některé pokoje jsou s výhledem na moře.

Vybavení hotelu Zoe

Ve vybavení hotelu Zoe se nachází recepce, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, bar, TV místnost, venkovní posezení, bazén s lehátky a slunečníky zdarma.

Doporučení

Vhodné pro všechny, kteří chtějí strávit příjemnou dovolenou v romantickém letovisku. Hotel působí rodinnou atmosférou.

Pláž u hotelu Zoe

Písečná pláž, která se svažuje pozvolna do moře je vzdálena 150m od hotelu. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.