Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Efta Nisia - studia a apartmány

Moderní apartmánový hotel Efta Nisia je postaven z tradičních materiálů v barvách jónského souostroví. Pavilóny s bazénem stojí v mírném svahu a od malé oblázkové pláže je odděluje jen málo používaná místní komunikace, která pokračuje k hlavní pláži, jedné z nej na ostrově Lefkada.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Efta Nisia - studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Efta Nisia:

Moderní apartmánový hotel Efta Nisia je postaven z tradičních materiálů v barvách jónského souostroví. Pavilóny s bazénem stojí v mírném svahu a od malé oblázkové pláže je odděluje jen málo používaná místní komunikace, která pokračuje k hlavní pláži.

Ubytování:

Luxusně vybavená studia a apartmány Efta Nisia mají sprchu, WC, balkón nebo terasu, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizaci. Z některých studií a apartmánů je pěkný výhled na moře. Možnost obsazení je 2 - 6 lůžek.

Stravování

dle zájezdy, vlastní stravování

Hodnocení studií a apartmánů Efta Nisia:

vyšší kvalita ubytování s velmi dobrým přístupem ke krásné pláži.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 90 m.

Vzdálenost od centra vesničky: cca 50 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.