Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nanos Studia

Překrásný výhled na celé město Parga a nekonečné moře je to, co každého okouzlí právě zde. Takový výhled je z každého balkonu a z každého pokoje ve vyšším patře. Klid zaručuje svah porostlý olivami, z druhé strany domu.

Oblast
Středisko
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nanos Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Nanos

Překrásný výhled na celé město a nekonečné moře je to, co každého okouzlí právě zde. Takový výhled je z každého balkonu a z každého pokoje ve vyšším patře. Klid zaručuje svah porostlý olivami, z druhé strany domu. Studia Nanos patří k novějšímu ubytování, jsou vybavena moderním nábytkem a praktickým kuchyňským koutem, samozřejmostí jsou stahovací sítě proti hmyzu v každém balkonovém okně.

Vybavení studií Nanos

500 m od městské pláže 15 minut od pláže Valtos (možnost využití lodních taxiků z přístavu,cca 4 EUR/os.) 300 m do centra

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí, TV se satelitním příjmem, trezor, klimatizace (v červenci a v srpnu zdarma, v červnu a září za příplatek 5 Euro/den), sítě proti hmyzu, balkon. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

vlastní – možno přikoupit večeře formou menu v místní taverně - salát, hlavní chod, řecké speciality.

Další údaje o studiích Nanos

8 pokojů, 2 patra. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x za pobyt. Výměna ručníků: 2x týdně.

Studia Nanos na webu

Studia Nanos

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha – Itálie, trajekt Itálie – Řecko (sedačka na palubě), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Preveza – Praha, letištní, bezpečnostní taxy a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP. V říjnu letecky tam a loď + bus zpět.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 30. 4. 2018 Super,super,super!!!

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.