Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Faliraki Bay

Menší hotel Faliraki Bay s rodinnou atmosférou v blízkosti krásné písčité pláže v oblíbeném a vyhledávaném živém letovisku Faliraki, v sousedství hotelu Lagonas Beach. V blízkosti hotelu jsou taverny a obchody. Do rušného centra Faliraki s možnostmi nočního života se dostanete za přibližně 10 minut.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Faliraki Bay, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Faliraki Bay

Hotel Faliraki Bay leží cca 150 m od písčité pláže. Taverny, obchůdky - v blízkosti a okolí hotelu, rušné centrum letoviska cca 10 min. chůze.

Vybavení hotelu Faliraki Bay

Recepce, lobby s TV, restaurace, bar u bazénu, terasa s posezením, venkovní bazén - slunečníky a lehátka zdarma, parkoviště. Pro děti je zde oddělená část bazénu. Oficiální kategorie hotelu jsou 2*+, ale na základě poskytovaných služeb hodnotíme jako 3*.

Ubytování

Jednoduše zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením, TV, klimatizací (centrální, zdarma v období 01.07.-15.09. v době 23:30-05:30 hod.), balkonem/terasou.

Stravování

Dle ck: polopenze

Služby za poplatek

Trezor v recepci (orientační ceny: 15 EUR/týden, 25 EUR/2 týdny), minilednička na pokoji (na vyžádání předem - za poplatek v místě - orientační ceny: 15 EUR/týden, 25 EUR/2 týdny).

Internet

WiFi - zdarma, ve společných prostorách.

Aktuální popis od CK

DoporučeníMenší hotel v blízkosti krásné písčité pláže v oblíbeném a vyhledávaném živém letovisku Faliraki, v sousedství hotelu Lagonas Beach.ObsazeníXX /...

Popis ubytování:Letovisko Faliraki je mezi turisty zcelé Evropy známé díky bohatému nočnímu životu. Najdete zde nespočet různých barů, restaurací, taveren,...

Popis hoteluMenší hotel v oblíbeném letovisku Faliraki.Bary a restaurace v okolí hotelu.Krásná pláž pouze 100 m. Polohav letovisku Faliraki, obchody a...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.