Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club

Hotel Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club od roku 2017 převzala známá dubajská hotelová společnost Labradna a chystá se z něj vytvořit jednu ze svých vlajkových lodí v Řecku. Hned vedle budovy hotelu najdete menší aquapark. O zábavu se postarají i čeští animátoři se svám programem pro děti i dospělé. Oblast - Rhodos, Kremasti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club

Tento zrekonstruovaný klubový hotel Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club se skládá z hlavní budovy a několika vedlejších budov a je novinkou v naší nabídce. Hotel od roku 2017 převzala známá dubajská hotelová společnost Labradna a chystá se z něj vytvořit jednu ze svých vlajkových lodí v Řecku. Hotel leží přímo u krásné písčitooblázkové pláže, kde jsou hostům hotelu Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club k dispozici zdarma lehátka i slunečníky a k odpočinku se dá využít i velmi pěkná vzrostlá zahrada. Hned vedle budovy hotelu najdete menší aquapark. O zábavu se postarají i čeští animátoři se svám programem pro děti i dospělé.

Poloha:

Hotel Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club se nachází mezi letovisky Ialyssos a Kremasti, která spolu téměř sousedí a nabízí mnoho nákupních a gastronomických možností nebo procházek. Vzdálenost do center obou letovisek je cca 2 km. Vzdálenost od letiště je cca 5km, od hlavního města Rhodos cca 10 km. Autobusová zastávka se nachází cca 450 m od hotelu. Hotel leží přímo u písčitooblázkové pláže.

Vybavení hotelu Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, snack bar, bar u bazénu, venkovní bazén, bazén pro děti, dětský klub a hřiště, TV místnost, obchody, animační programy, aquapark, slunečníky a lehátka u bazénu, tenisové kurty, basketbalové hřiště, plážový volejbal. Dětská postýlka (nutno předem objednat), Wi-Fi a trezor (v recepci), SPA centrum (vnitřní bazén, sauna, vířivka a masáže).

Ubytování:

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou. Maximální obsazenost čtyři dospělé osoby.

Stravování v hotelu Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club:

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), občerstvení během dne, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Pláž:

Písčitooblázková pláž přímo u hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Animační programy:

Dle zájezdu - Jedním z lákadel hotelu Labranda Blue Bay Beach Alexandria Club jsou dozajista také animační programy, které zde pro Vás bude v období od 6.6. do 17.9. připravovat český animační tým. Po celý den budete mít možnost vybrat si z bohatého progrmu plného různých her, soutěží, turnajů, kvízů či kurzů a zpříjemnit si tak volné chvíle, které nebudete chtít trávit jen ralaxací na pláži a u bazénu. A aby se nenudily ani děti, bude k dispozici Dětský klub se speciálním programem ušitým dětem na míru, kde děti najdou nové kamarády a užijí si spoustu legrace. Stranou zájmu jistě nezůstanou ani večerní programy a představení, které Vám zpříjemní večerní posezení.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.