Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Residence Family & Fun

Hotelový komplex je umístněn blízko pláže a je vhodný pro rodiny s dětmi. V blízkosti jsou k dispozici bary, taverny a obchůdky. Letovisko Ialyssos nabízí krásné oblázkové pláže a styl moderního prázdninového letoviska v kombinaci s historickou částí městečka seskupeného kolem starobylého náměstí. Písčito-oblázková pláž leží asi 50 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Residence Family & Fun, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Residence Family & Fun

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex je umístněn blízko pláže a je vhodný pro rodiny s dětmi. V blízkosti jsou k dispozici bary, taverny a obchůdky. Letovisko Ialyssos nabízí krásné oblázkové pláže a styl moderního prázdninového letoviska v kombinaci s historickou částí městečka seskupeného kolem starobylého náměstí. Ialyssos se nachází na úpatí hory Filerimos, odkud je nádherný výhled na západní pobřeží a na byzantský klášter.

Poloha a popis hotelu Residence Family & Fun

The Residence leží přímo na pobřeží Egejského moře v těsné blízkosti nákupních možností a do 1 km od vesničky Ialysos, kde jsou taverny, bary a obchůdky. Letiště je vzdálené cca 5 km a hlavní město Rhodos cca 8 km od hotelu a je lehce dostupné místní autobusovou dopravou.

Vybavení hotelu

V hotelu je k dispozici vstupní hala s 24 hod. recepcí, hlavní restaurace, Wi-Fi připojení, bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, herní místnost, stolní tenis, hotelové animační programy, dětské hřistě, mini klub.

Vybavení pokoje

Hotel Residence Family & Fun nabízí ubytování ve dvou typech pokojů: Dvoulůžkové pokoje Superior jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, individuální klimatizací, satelitní TV, kuchyňskou linkou s ledničkou a balkonem nebo terasou. Apartmány jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, individuální klimatizací, satelitní TV, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck: formou All Inclusive: Aktuální program ALL INCLUSIVE hotelu THE RESIDENCE 4*: • Snídaně: formou bufetu v hlavní restauraci ( 07:00 – 10:00 ) • Svačina: podávané v baru u bazénu ( 11:00 – 18:00 ) • Zmrzlina: podávaná v La Pergola ( 11:00 – 12:00 & 16:00 - 17:00 ) • Oběd: formou bufetu v hlavní restauraci ( 12:30 - 14:30 ) • Večeře: formou bufetu v hlavní restauraci ( 18:30 – 21:00 ) Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, červené a bílé víno, džusy, pivo, voda, káva a čaj. Po 23:00 jsou všechny nápoje za příplatek. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. Do restaurace je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Pláž a plážový servis

Písčito-oblázková pláž oddělena od hotelu Residence Family & Fun místní komunikací, vzdálena cca 50 metrů. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniklub, hotelové animační programy.

Sport a zábava

Stolní tenis, herní místnost, hotelové animační programy. Nabídku sportů a zábavy, které jsou k dispozici, získáte po příjezdu do hotelu.

Aktuální popis od CK

PopisHotelový komplex je ideální pro klidnou dovolenou, je umístněn blízko pláže a díky kombinaci se sesterským hotelem Dodeca Sea 5* je vhodný i pro rodiny...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.