Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avra

Na ostrově Santorini, v klidnějším prostředí letoviska Kamari, asi 100 m od tmavé pláže s hrubozrnným pískem a kamínky stojí hotel Avra. Tvoří ho dvě budovy, jedna je laděná do pastelových barev a druhá do tradiční bílo-modré. Exteriér hotelu doplňuje upravená zahrada s menšími nebo většími stromy, keříky, palmami a květinami. Do centra Kamari s obchůdky, restauracemi a bary se dostanete krátkou procházkou (asi 400 m).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Avra, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Avra:

V klidnějším prostředí letoviska Kamari, asi 100 m od tmavé pláže s hrubozrnným pískem a kamínky stojí hotel Avra. Tvoří ho dvě budovy, jedna je laděná do pastelových barev a druhá do tradiční bílo-modré. Exteriér hotelu doplňuje upravená zahrada s menšími nebo většími stromy, keříky, palmami a květinami. Do centra Kamari s obchůdky, restauracemi a bary se dostanete krátkou procházkou (asi 400 m).

Vybavení / Sport / Zábava:

vstupní hala s recepcí, snídaňová místnost, TV místnost, parkování. Mezi nízkými budovami je situovaný bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma. Na pláži možnost vodních sportů (za příplatek).

Ubytování v hotelu Avra:

pohodlné pokoje pro 2-3 osoby laděné do pastelových barev jsou vybaveny klimatizací, ledničkou, trezorem (za příplatek), TV/SAT, telefonem, koupelnou/WC a prostorným balkonem.

Stravování:

polopenze. Kontinentální snídaně formou bufetu v hotelu. Večeře -servírované v restauraci Lolos, která se nachází naproti hotelu. Stylová restaurace nabízí večeře skládající se ze salátu pro 2 osoby, předkrmu pro 2 osoby, hlavního jídla (výběr z více jídel) a dezertu nebo ovoce. K večeři 1 láhev vody pro 2 osoby.

Náš názor na hotel Avra:

Útulný hotel Avra s přátelskou atmosférou doporučujeme hlavně těm, kteří preferují klidnější dovolenou a relax, přičemž se večer rádi pobaví v nedalekém rušném centru.

Kapacita:

32 pokojů

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.