Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Afroditi

Jednoduše zařízená studia, dobrá cena, výhodná poloha u moře, na klidnějším místě a zároveň nedaleko centra letoviska Limenaria, kde naleznete dostatek zábavy a také spoustu výborných taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Afroditi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha studií Afroditi

Studia Afroditi leží na kraji hlavního městečka Limenas, přímo u pláže s pozvolným vstupem, při vstupu pás s většími oblázky, dále je písek. Lehátka a slunečníky u moře při konzumaci v místní taverně zdarma. Taverna je otevřena od cca 9.00 do 23.00 hod., nabízí nápoje a teplá jídla. V pěší dostupnosti naleznete další taverny a nákupní možnosti, velký supermarket cca 400 m, centrum městečka cca 700 m, dostupného příjemnou procházkou. V pěším dosahu také historické památky.

Vybavení studií Afroditi

Oficiální kategorie 2 klíče = 3 hvězdy, naleznete zde malou recepci, tavernu (stravování za poplatek), možnost parkování a zahradu. Možnost posezení v zahradě, možnost grilování. Venkovní prostor na hraní pro děti.

Ubytování

Jednoduše zařízená studia Afroditi s klimatizací (za poplatek) nabízí koupelnu se sprchou/WC, TV, kuchyňku se základním vybavením, ledničku a balkon. Úklid a výměna prádla 2x týdně.

Stravování

Dle ck: bez stravy

Služby za poplatek

Klimatizace cca 5 EUR/den.

Internet

WiFi zdarma.

Aktuální popis od CK

DoporučeníJednoduše zařízená studia, dobrá cena, výhodná poloha u moře, na klidnějším místě a zároveň nedaleko centra, kde naleznete dostatek zábavy a také...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.