Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Konstantine Beach

Hotel leží na ostrově Zakynthos a rodinného hotelu vyjdete kolem bazénu a snackbaru přímo na písčito - oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře. Autobusová zastávka je před hotelem, do centra a k obchodům i tavernám půjdete asi 200 m. Vzdálenost od hlavního města je 16 km. Hotel s dostupnými restauracemi, obchůdky, minimarkety a vodními sporty doporučujeme párům a rodinám. Hotel je pro svůj pozvolný vstup do moře oblíben zejména mezi rodinami s dětmi. Vyhovovat bude i klientům vyhledávajícím klidnější prostředí.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Konstantine Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Konstantine Beach

Z rodinného hotelu Konstantine Beach vyjdete kolem bazénu a snackbaru přímo na písčito - oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do moře. Autobusová zastávka je před hotelem, do centra a k obchodům i tavernám půjdete asi 200 m. Vzdálenost od hlavního města je 16 km. Hotel s dostupnými restauracemi, obchůdky, minimarkety a vodními sporty doporučujeme párům a rodinám. Hotel Konstantine Beach je pro svůj pozvolný vstup do moře oblíben zejména mezi rodinami s dětmi. Vyhovovat bude i klientům vyhledávajícím klidnější prostředí.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 16 km - vzdálenost od centra 200 m - nákupní možnosti 500 m

Ubytování v Konstantine Beach:

- dvoulůžkový pokoj, možnost 2 přistýlek - individuálně ovladatelná - klimatizace (za poplatek) - telefon - televizor - lednička (za poplatek) - vlastní sociální zařízení (koupelna, WC) - trezor na recepci (za poplatek) - balkon nebo terasa (většina pokojů)

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí a televizorem - hlavní restaurace - bar, snack bar - bazén s integrovaným brouzdalištěm (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- nepravidelné večerní programy (1x týdně)

Aktuální popis od CK

Popis ubytování:Hotel Konstantin Beach je postaven přímo na oblázkovo-písečné pláži voblíbeném prázdninovém letovisku Alykes asvým hostům nabízí kvalitní...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.