Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Papatsiros vilky

2 malé přízemní vilky Papatsiros stojí v údolí asi 70 m od místní komunikace, která vede do přístavu a k pláži Limni Keri. Obchody včetně pekárny jsou dostupné asi po 2 - 5 minutách chůze. Malé půvabné luxusní vilky Papatsiros jsou postaveny z tradičních přírodních materiálů - dřeva a kamene. Mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací část s krbem, kde je rozkládací gauč. Vilky jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, sejfem, TV, pračkou, vysavačem a topením. Prostorné terasy jsou situovány k místní komunikaci, která je oddělena od vilek dobře udržovanou zahradou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Papatsiros vilky , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vilky Papatsiros:

2 malé přízemní vilky Papatsiros stojí v údolí asi 70 m od místní komunikace, která vede do přístavu a k pláži Limni Keri. Obchody včetně pekárny jsou dostupné asi po 2 - 5 minutách chůze.

Ubytování:

Malé půvabné luxusní vilky Papatsiros jsou postaveny z tradičních přírodních materiálů - dřeva a kamene. Mají 2 dvoulůžkové ložnice a obývací část s krbem, kde je rozkládací gauč. Vilky jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací, sejfem, TV, pračkou, vysavačem a topením. Prostorné terasy jsou situovány k místní komunikaci, která je oddělena od vilek dobře udržovanou zahradou. Posezení je možné i na terase v zadní části vilky. Přes cestu je bazén vily Kipriannos, který můžete využívat.

Hodnocení:

Velmi pěkné ubytování, které Vám poskytne soukromí a které je nedaleko od pláže a obchodů.

Doporučení:

Pronajměte si auto, přistavíme Vám jej na letiště nebo přímo k ubytování (více zde). Vzdálenost od pláže: cca 450 m. Vzdálenost od centra: cca 150 m. Vzdálenost od letiště: cca 18 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.