Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Téma: Pujceni auta

Reagovat
Neznámý uživatel
0 0
21. 10. 2015

Dobry den, 13 cervna letime na Kretu do Ag.Marina a mame v planu si tam pujcit auto na ruzne vylety a navstevy plazi, proto jsem se chtela zeptat zda by nekdo neporadil nejakou dobrou a levnou autopujcovnu? Pujceni auta tak na 3 dny. O autoway jsem jiz cetla ale chtela bych vedet i o jinych pripadnych alternativach ?
Predem dekuji za info

Odpovědi (13)

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den, půjčení auta by neměl být velký problém, ve Vašem termínu by mělo být v půjčovnách relativně prázdno. Jen si dejte pozor na pojištění a servisní službu. Kréta je celkem velká, když se Vám někde něco přihodí, měli by mít hotline a přijet pro Vás.

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

A nemate nejaky tip na nejakou autopujcovnu kolem Chanii ci Ag.Marina ?
Dekuji

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den, bohužel, nemám. Na Krétě jsem byl několikrát, i v Agia Marině, ale vždy jsem měl auto letiště/letiště. Místní půjčovny neznám. Jedinou zkušenost s půjčováním aut na místě mám na Kosu, popsal jsem ji na našem facebooku. Už nikdy více.

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

diky za info, nakonec jsme se rozhodli, ze si zaridime auto uz tady v Cechach, a to přes Autoway, jsou na ni docela dobře recenze...

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den, již devátý rok si půjčujeme na Krétu auto z AUTOWAY. Můžete si jej objednat přímo na jejich stejnojmených vebových stránkách v Česku. Mohu vřele doporučit. Vozidlo Vám dopraví přímo do místa pobytu.Platí se hotově při přebírání vozu. Vozidla jsou servisovaná, za ty roky jsem neměl jedinou závadu a to jsme s rodinou projeli Krétu v podstatě úplně celou. S vozidly z půjčoven bych byl opatrný, delegáti v destinacích se Vám budou snažit doporučit konkrétní půjčovny v nichž jsou nezřídka nějakým způsobem zainteresováni a půjčovné nebývá levné. Hlavní problém jsou smlouvy, nezřídka nejsou pro nájemce výhodné v případě že dojde k poškození vozu jak při dopravní nehodě, nebo jinak, např. proražení pneu v terénu pro který vozdlo není určeno. Rovněž doporučuji vozidlo si před zapůjčením prohlédnout zda není poškozeno. Tohoto všeho jsem v AUTOWAY ušetřen.

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Pokud zapujčim v Řecku vozidlo, je třeba pak řešit <a href="http://www.povinne-ruceni.com/pojisteni-vozidel/">pojištění vozidla?</a> ať už povinné ručení, nebo havarijní pojištění v případě, že by se něco stalo? Děkuji za odpověď http://www.povinne-ruceni.com/pojisteni-vozidel/

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

[url=http://www.reckovdetailech.cz/cs/diskusni-forum/interni-diskuzni-forum/oblasti-recka/kreta/pujceni-auta_697721]odkaz[/url]?

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Dobrý den, pokud si půjčíte auto, nemusíte řešit nic. Pojištění je kompletně v ceně, stejně tak další poplatky jako třeba za silnice. Jediné, co musíte do auta investovat, jsou peníze za benzín.

Neznámý uživatel
0 0
5. 12. 2016

Děkuji za odpověď. Vyzkoušíme to

Fijalka
0 0
8. 3. 2017
Ahoj cestovatelé, na Krétu jsem vyrazila minulé léto a tipy na nejlepší krétskou autopůjčovnu najdete v mém článku http://fijalka.cz/kreta-tipy-rady-na-cestu/. Nebo mrkněte na můj druhý článek o nádherné východní Krétě http://fijalka.cz/vychodni-kreta-tak-trochu-jinak/
Neznámý uživatel
0 0
6. 7. 2017
Doporučuji AUTOWAY. Vozidla udržovaná, čistá. Výhodou je zamluvení vozu přímo v Česku. Po dohodě přistaví vůz v destinaci kde dovolenou trávíte. Já osobně dávám přednost vyzvednutí přímo na letišti. Odpadá dvouhodinové trmácení v autobuse, který rozváží klienty na jednotlivé hotely. A za další, týká se to hlavně jiho-východu, je to jediná možnost jak si vozidlo půjčit od této autopůjčovny. Do destinace jako např. Ferma totiž auta nepřistavuje. Je tu možnost objednat si půjčení přes delegáta, nebo přímo navštívit místní autopůjčovny. S tímto způsobem půjčování nemám dobré zkušenosti a to co se týče ceny i technicý stav vozů bývá někdy trochu problematický. Nikoho od této možnosti nezrazuji, jen je potřeba věnovat pozornost podepisované smlouvě a vozidlo si při přebírání raději dobře prohlédnout. Vyhnete se případným problémům při vracení.
Jana
0 0
4. 3. 2018
Je možné si půjčit auto jen na 1 den? Vidím, že je to od 3 dnů a více?
0 0
18. 5. 2018
Na místě většinou není problém půjčit na jeden den.

Reagovat na diskuzi